icon

Skyscanner

7.21 için
Android

3.0

2

Her zaman en ucuz uçuşları bulun

109.2k

Bu uygulamayı oyla

+3

Skyscanner aynı isimli hizmetin resmi uygulamasıdır. Amacı ise tıpkı internet sitesinde olduğu gibi herhangi bir mesafeye en ucuz uçuşları bulmanıza yardımcı olmaktır.

Yapmanız gereken tek şey bulunduğunuz şehir ve gideceğiniz şehirle birlikte, seyahat etmek istediğiniz tarihi seçmek. Bir kaç saniye sonra, istediğiniz yere ücretlerine göre sıralanmış uçuşları sunan farklı şirketlerden gelen sonuçları göreceksiniz.

Sonuçlar fiyatlara göre sıralanmasına rağmen, farklı filtreler de uygulayabilirsiniz. Örneğin, uçmak istediğiniz spesifik zamanı seçebilir ya da aktarma sayılarını belirtebilirsiniz.

Uygulama; Iberia, Ryanair, Air Europa gibi yüzden fazla farklı şirket arasından uçuş arar. Uygulama tamamen ücretsiz olmasına rağmen, bu şirketlerden herhangi biriyle ortaklığı bulunmamaktadır, bu yüzden her zaman bir şirketi diğerine karşı üstün tutmadan en ucuz fiyatları gösterir.

Skyscanner çok sık uçuyorsanız oldukça faydalı bir araçtır. Bu araçla, dakikalar içinde Android'inizden gezinizi planlayabilirsiniz, hatta şanslıysanız çok ucuza bilet bulabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X